Chloe

ProViotic

Toto jsou probiotika značky ProViotic, 100 % organické a veganské značky, kterou jsem objevila na portálu proviotic.cz

Důvod, proč Vám chci povědět o těchto probiotikách, je ten, že považuji za ojedinělé vidět skutečné výsledky při užívání doplňky stravy. Po několika dnech léčby jsem si všimla konkrétně vylepšení pleti a trávení, což znamená, že dnes už nechci být bez nich. 

Význam

Abychom pochopili význam probiotik, musíme pochopit úlohu mikrobiomů: ty jsou tvořeny veškerými nepatogenními mikroorganismy (bakteriemi, kvasinkami, houbami atd.), které přirozeně žijí v našem těle. Střevní mikroflóra je nejdůležitější. Skládá se z přibližně 100 000 miliard mikroorganismů, které koexistují v dokonalé rovnováze, zabezpečují správné fungování našich trávicích, metabolických, imunitních a neurologických funkcí. Ale naše genetika, náš moderní způsob života (životní prostředí, nesprávná strava atd.), naše hygiena a množství léčebných indikací přispívá k vytváření disharmonie. 

Mikroflóra

Vyrovnávání mikroflóry je proto důležitou cestou k pochopení původu určitých chorob, zejména autoimunitních nebo zánětlivých, nebo dokonce jednoduchých každodenních nepříjemností. Existuje několik způsobů, jak zlepšit kvalitu a rozmanitost svojí mikroflóry: diverzifikace stravy (fermentované potraviny, bohaté na vlákninu atd.), příjem prebiotik nebo probiotik. Konzumace probiotik je proto jednou z nejpraktičtějších metod nabízejících našemu tělu skutečnou dávku dobrých bakterií, které pomůžou vyvážit naši mikroflóru. 

Chloe_tesla ProViotic

Skledujte nás!