Lana

VÝZNAM PROBIOTIK

Náš trávicí systém je domovem nejméně stovek miliard bakterií – jsou to téměř 3 kilogramy naší váhy. Tyto „dobré bakterie“ umožnují kromě jiného udržovat střevní mikroflóru, předcházet její pórovitosti (jinak si můžeme vyvinout potravinovou intoleranci jako já), vstřebávat živiny a vytvářet bariéru proti některým přirozeně patogenním bakteriím přítomným v našich střevech. 

Už 6 týdnů si nechávám rozpustit tabletu ProViotic na jazyku. Je to ultrakoncentrovaná směs probiotik (kmen dobrých bakterií) a prebiotik (v zásadě to je palivo, které potřebují naše střeva). Chvíli jsem čekala, než vám o tom povím, abych mohla tuto léčbu objektivně popsat. 

Získala jsem opět dobrý trávicí komfort a pomohlo mi to znovu zavést potraviny, které mi „zakázal“ lékař (byl to právě on, který mi doporučil užívat probiotika). Nevím, jestli to spolu souvisí, ale psoriázu jsem neměla dobrý měsíc. 

Najdete je na webové stránce proviotic.cz i v obchodech. Jedinou „nevýhodou“, kterou znám, je cena: 45 EUR za krabičku s 30 tabletami (1 měsíc léčby). První dózu jsem dostala zadarmo, ale druhou jsem si koupila sama a této investice nelituji. 

Užívali jste někdy probiotika? Jestli se chcete dozvědět více o tomto úžasném objevu, kterým je náš trávicí systém, doporučuji přečíst si „Diskrétní kouzlo střeva.“ Starejte se o sebe.

Lananas blonde testuje ProViotic

Skledujte nás!